Koňská duše

Kód: 7250367

Úplný název:

Koňská duše (Slawik Chrisiane):

Autor a popis:

Slawik Chrisiane, Epocha, 0 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
531 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
 

Koňská duše - Moje vášeň okem objektivu je výběr fotografií s doprovodným textem světoznámé fotografky koní Christiane Slawik. Vezme nás s sebou okolo světa na své cesty za koňmi, bude nám vyprávět historky ze zákulisí vzniku těch nejúchvatnějších snímků i o své neutuchající lásce ke koním.
"Koně mne celý můj život fascinují způsobem, jaký mohu jen stěží popsat slovy. Tento pocit se snažím zachytit fotoaparátem, abych si všechny jedinečné a magické chvilky mohla odnést domů nejen ve svém srdci, ale zároveň se o ně podělit i s ostatními - díky snímkům. Přeji si umět zachytit vše: sílu i eleganci, divokého i vznešeného ducha, krásu, nevinnost i zvídavost, ale také věčnou snahu potěšit člověka. Na koně bychom se neměli dívat pouze jako na užitečnou pracovní sílu, jsou pro nás přece mnohem víc. Tato úžasná zvířata jsou našimi partnery, nekonečně trpělivými, laskavými, vždy připravenými nám ze sebe odevzdat úplně všechno. Buďme na ně hrdí, vždyť nás obdarovávají štěstím, pohodou i vnitřním klidem a dokážou způsobit, že se naše duše raduje. A pokud jim to dovolíme, pomohou nám dokonce povznést se výš a změnit svůj charakter k lepšímu.
Jsou to ta nejskvělejší stvoření, co znám!"
Christiane Slawik nás prostřednictvím jedinečných snímků a inspirativních slov zavede za mnoha zajímavými koňskými osobnostmi a zblízka nám ukáže život fotografky, jejíž osudovou vášní se tato čtyřnohá stvoření stala.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Koňská duše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Koňská duše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Koňská duše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Koňská duše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Koňská duše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie