Koňský doktor na návštěvě - Veterinář s Kentucky radí, jak se starat o koně a jejich zdrav

Kód: 7205133

Úplný název:

Koňský doktor na návštěvě - Veterinář s Kentucky radí, jak se starat o koně a jejich zdrav (Kelley Brent, DVM):

Autor a popis:

Kelley Brent, DVM, Pragma, 390 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
224 Kč (280 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

S vtipem, srdečností a moudrostí...
Veterinář Brent Kelley poskytuje praktické informace o široké škále onemocnění a chorobných stavů koní v podnětných příbězích ze skutečného života v prostředí majitelů, trenérů a chovatelů koní.
Pravdivé příběhy dr. Kelleyho čerpají z několika desetiletí zkušeností, vrhají světlo na bezzásadové chovatele ("Kelley, jestliže to neuděláš, najdu si jiného, ochotnějšího veterináře!"), nabízejí pohledy na vystrašené klienty ("Můj kůň má něco na nose!") a také kozí kamarády, kteří si o svého koně dělají poněkud přehnané starosti.
Kniha Koňšký doktor na návštěvě se věnuje všem tématům, které zajímají majitele koní, od oplodňování a hřebení přes zlomeniny k péči o nohy a léčení kulhavosti, včetně prevence a léčení nemocí, ale zabývá se i otázkami celkové péče o koně a zacházení s nimi.
Každý příběh sděluje cenné informace k péči o zdraví koně a nabízí čtenářům jedinečné postřehy z náročných úkolů, smutných a radostných chvil provázejících práci veterináře, jehož specializací jsou koně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Koňský doktor na návštěvě - Veterinář s Kentucky radí, jak se starat o koně a jejich zdrav do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Koňský doktor na návštěvě - Veterinář s Kentucky radí, jak se starat o koně a jejich zdrav.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Koňský doktor na návštěvě - Veterinář s Kentucky radí, jak se starat o koně a jejich zdrav (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Koňský doktor na návštěvě - Veterinář s Kentucky radí, jak se starat o koně a jejich zdrav bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Koňský doktor na návštěvě - Veterinář s Kentucky radí, jak se starat o koně a jejich zdrav doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Koňský doktor na návštěvě - Veterinář s Kentucky radí, jak se starat o koně a jejich zdrav