Konstrukce maskulinní identity v minulosti a současnosti. Metody, koncepty, perspektivy

Kód: 7422218

Úplný název:

Konstrukce maskulinní identity v minulosti a současnosti. Metody, koncepty, perspektivy (Hutečka Jiří, Kohoutová Jitka, Pavlíčková Prchal Radmila, Švaříčková Slabáková Radmila, kol.): Koncepty, metody a perspektivy

Autor a popis:

Hutečka Jiří, NLN - Nakladatelství Lidové noviny, 544 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
323 Kč (459 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha představuje první významný pokus o formulaci klíčových tezí k tomuto tématu v české historiografii. Zatímco dějiny žen, potažmo genderu orientovaného na výzkum žen, se v porevolučním domácím dějepisectví staly etablovaným směrem bádání, studium muže, konstruování mužství a proměn mužské identity poněkud zaostává. A to přesto, že zahraniční historiografie začala od sedmdesátých a osmdesátých let 20. století významně upozorňovat na důležitost výzkumu maskulinity.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Konstrukce maskulinní identity v minulosti a současnosti. Metody, koncepty, perspektivy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Konstrukce maskulinní identity v minulosti a současnosti. Metody, koncepty, perspektivy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Konstrukce maskulinní identity v minulosti a současnosti. Metody, koncepty, perspektivy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Konstrukce maskulinní identity v minulosti a současnosti. Metody, koncepty, perspektivy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Konstrukce maskulinní identity v minulosti a současnosti. Metody, koncepty, perspektivy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Konstrukce maskulinní identity v minulosti a současnosti. Metody, koncepty, perspektivy