Korálové útesy v karibiku - Určovací příručka pro potapěče - Ryby a živočichové korálových

Kód: 7352159

Úplný název:

Korálové útesy v karibiku - Určovací příručka pro potapěče - Ryby a živočichové korálových (kol.):

Autor a popis:

Svojtka, 144 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha je stručným a přehledným průvodcem mimořádně bohatým životem moří v této oblasti. Zahrnuje útesy Floridy, Mexického zálivu, Střední Ameriky, Karibských ostrovů, Návětrných i Závětrných ostrovů, Nizozemských Antil a Bermud. Stane se jistě nepostradatelným příručním průvodcem pro všechny potápěče a fotografy podmořského světa.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Korálové útesy v karibiku - Určovací příručka pro potapěče - Ryby a živočichové korálových do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Korálové útesy v karibiku - Určovací příručka pro potapěče - Ryby a živočichové korálových.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Korálové útesy v karibiku - Určovací příručka pro potapěče - Ryby a živočichové korálových (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Korálové útesy v karibiku - Určovací příručka pro potapěče - Ryby a živočichové korálových bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Korálové útesy v karibiku - Určovací příručka pro potapěče - Ryby a živočichové korálových doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Korálové útesy v karibiku - Určovací příručka pro potapěče - Ryby a živočichové korálových