Kostky a kola - Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO

Kód: 7529170

Úplný název:

Kostky a kola - Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO (Elsmore Warren): Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO

Autor a popis:

Elsmore Warren, Slovart, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 18.1.2018 dopoledne. 
 

Díky své všestrannosti a přizpůsobitelnosti umožňuje LEGO skládat nejrůznější vozidla, plavidla i letadla. Kostky a kola přinášejí přes šedesát modelů z dílků LEGO a ty menší z nich doprovázejí přehledné instrukce, abyste si je mohli sestavit také doma. Čtenáře každého věku nadchne a poučí parní lokomotiva a vysokorychlostní vlak, historické vysoké kolo i módní skútr a četné další výtvory, doplněné o zajímavé informace o vývoji daného prostředku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kostky a kola - Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kostky a kola - Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kostky a kola - Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kostky a kola - Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kostky a kola - Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Kostky a kola - Skvělá vozidla, plavidla a letadla ze stavebnice LEGO