Kostní minerály a skelet při chronickém onemocnění ledvin

Kód: 7262769

Úplný název:

Kostní minerály a skelet při chronickém onemocnění ledvin (Sotorník Ivo, Kutílek Štěpán):

Autor a popis:

Sotorník Ivo, Kutílek Štěpán, Galén, 406 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
690 Kč (900 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Monografie je dílem kolektivu autorů - specialistů, kteří zúročili svoji odbornost a zkušenosti ve 20 samostatných kapitolách. Zevrubně přepracována a rozšířena navazuje na publikaci Kostní choroba při nezvratném selhání ledvin z roku 1994 a na převážně časopisecká sdělení naší i zahraniční provenience v posledních 35 letech. V knize jsou probrány otázky poruch kalciumfosfátového metabolismu a kostních a cévních komplikací nejen u dospělých osob s chronickou nefropatií a po transplantaci ledviny, ale také u stejně postižené dětské populace. Významnou součástí jsou kapitoly věnované tematicky blízkým medicínským oborům. Z nefrologického a osteologického hlediska monografie odpovídá obecně přijímané koncepci o chronickém onemocnění ledvin a poruchách kostních minerálů s přihlédnutím k doporučovaným postupům. Každá kapitola monografie je doplněna soupisem literatury, jednotlivé citace jsou cíleně řazeny podle sledované problematiky.

Monografie je určena lékařům interních oborů, dialyzačně-transplantačních a osteologických pracovišť, chirurgům krku a horního mediastina, histomorfologům, biochemikům, radiologům a pracovníkům radionuklidových zobrazovacích metod.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kostní minerály a skelet při chronickém onemocnění ledvin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kostní minerály a skelet při chronickém onemocnění ledvin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kostní minerály a skelet při chronickém onemocnění ledvin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kostní minerály a skelet při chronickém onemocnění ledvin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kostní minerály a skelet při chronickém onemocnění ledvin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zdravotnictví / Kostní minerály a skelet při chronickém onemocnění ledvin