Kotzmann

Kód: 7437065

Úplný název:

Kotzmann (Kotzmannová Alena):

Autor a popis:

Kotzmannová Alena, Fra, 308 stran, jazyk - čeština, angličtina, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
732 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Umění Aleny Kotzmannové se do vás zakousne a trochu vás změní. Možná nejde o to, co s ním zažijete v bezprostředním kontaktu, ale o to, co s vámi pak udělá. Ačkoliv její fotografie, videosekvence a instalace nepřekypují akční dynamikou, obvykle mě dostanou do zvláštního, skoro hypnotického stavu. Pohltí mě a já s tím nemůžu nic dělat po dobu, kterou s nimi trávím v jednom prostoru, a pronásledují mě i potom, jako stín, nálada, vizuální kocovina. Nemohu říci, zda je to příjemné. Jediné, co vím, je, že někdy příště si přijdu pro další dávku. (Radek Wohlmuth)

KOTZMANN - pseudonym užívaný autorkou v 90. letech - je přehledovou publikací fotografického díla a instalací Aleny Kotzmannové (narozena 1974, žije a pracuje v Praze) realizovaných v letech 1998-2009.

Kniha vychází ve ‚fotografickém formátu` 24 x 30 cm, v rozsahu 308 stran, z toho 232 tištěných duplexem s černobílými fotografiemi a 76 barevných stran s dokumentacemi instalací, videoinstalací a projektů realizovaných ve veřejném prostoru. Vedle obrazové části kniha obsahuje esej teoretika Tomáše Pospiszyla, sepsaný v dialogu s výběrem autorčiných textů a poznámkami k jednotlivým dílům, životopis, a detailní soupis publikovaných děl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kotzmann do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kotzmann.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kotzmann (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kotzmann bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kotzmann doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění