Koumák pro druháky - Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědě

Kód: 7358259

Úplný název:

Koumák pro druháky - Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědě (kol.): Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědět...

Autor a popis:

Kol., didaktis, 184 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
224 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Pracovní sešity znají z hodin matematiky, češtiny a prvouky všechny děti na prvním stupni základní školy. Co když je však některé dítě hodně zvídavé, obzvlášť rychlé nebo velmi nadané?
Nakladatelství Didaktis nyní přichází s ojedinělým konceptem učebních materiálů určených právěpro zvídavé, rozumově (i mimořádně) nadané žáky, a to ve formě rozšiřujícího pracovního sešitu vhodného k jakýmkoli učebnicím matematiky, češtiny a prvouky.
Pracovní sešit přináší zajímavé texty s přírodovědnými i humanitními tématy a mezipředmětové projekty s úlohami rozvíjejícími čtenářskou gramotnost, schopnost práce s informacemi a rozšiřujícími poznatky z různých oblastí života nad rámec RVP.
• Úkoly k uvedeným textům rozvíjejí lingvistické dovednosti, matematické, logické a kritické myšlení, prostorovou představivost, aktivní práci s informacemi, tvořivost, postřeh atd.
• Obsahuje rovněž sbírku náročnějších úloh k učivu matematiky a českého jazyka podle tematického plánu 2. ročníku. Vyučující těmito úlohami snadno vyplní či doplní konkrétní hodinu, zbude-li mu např. na jejím konci chvíle času, a to v souladu se vzdělávacími cíli a individuálními potřebami žáků.
• Je plnobarevný a obohacený o řadu poutavých ilustrací, fotografií, tabulek, schémat a grafů.
• Úkoly jsou vhodné jak pro samostatnou práci, tak pro práci ve dvojicích či skupinkách.
• Klíč k úlohám bude pro učitele a rodiče k dispozici v elektronické podobě na stránkách nakladatelství.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Koumák pro druháky - Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Koumák pro druháky - Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Koumák pro druháky - Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Koumák pro druháky - Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Koumák pro druháky - Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Koumák pro druháky - Rozšiřující pracovní sešit pro všechny druháky, kteří chtějí víc vědě