Kouzelná lucerna

Kód: 7370164

Úplný název:

Kouzelná lucerna (Dunbar Joyce, Petty Kate, Somerville Louisa): Príbehy pro deti k posílení duvery, tvorivosti a vnitrního klidu

Autor a popis:

Kol., Synergie, 144 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Povzbuzovat dítě k tomu, aby meditovalo, může na první pohled vypadat jako snaha o nemožné. Ve skutečnosti však může meditace – pokud k ní přistupujeme vynalézavým a lákavým způsobem – dětem v mnoha ohledech velmi prospět. Může je zbavit úzkosti, zvýšit jejich sebevědomí, dát volný průchod jejich představivosti, ukázat jim skutečnou hodnotu klidu a zamyšlení a pomoci jim, aby z nich vyrostli vyrovnaní adaptabilní lidé.
V této knize najdete dvacet pohádek určených dětem ve věku 4 až 8 let. Hlasité předčítání těchto textů vtáhne děti do báječných dobrodružství a naplno podnítí jejich představivost. Meditační příběhy mají za cíl pomoci dětem udržet pozornost, zbavit je obav, získat sebedůvěru a naučit je důvěřovat okolnímu světu. Speciální afirmace pomáhají rodičům vystihnout hlubší význam příběhu, aby se z něj dítě mohlo lépe poučit. Každý příběh začíná tím, že si dítě v duchu bere kouzelnou lucernu a vydává se na tajuplnou cestu, na níž objevuje celý nový svět fantazie.
Tato kniha vám pomůže ve vašich dětech prohlubovat koncentraci, tvořivost, sebedůvěru a uvolnění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzelná lucerna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzelná lucerna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzelná lucerna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzelná lucerna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzelná lucerna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky