Kouzelná zvířátka na dobrou noc - Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění vš

Kód: 7370254

Úplný název:

Kouzelná zvířátka na dobrou noc - Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění vš (Kuenzler Lou, Rigby Sandra, Weale Andrew): Príbehy, které prinášejí radost, poucení a porozumení všem živým bytostem

Autor a popis:

Wallce a kolektiv Karin, Synergie, 144 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
233 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Tato překrásně ilustrovaná knížka nabízí dvacet příběhů, z nichž každý je doplněn kouzelným poselstvím, které shrnuje jeho pozitivní myšlenku. Příběhy v knížce pomohou vašemu dítěti, aby se napojilo na moudrost a krásu světa zvířat. Děti s jejich pomocí přijdou na to, jak věřit svým schopnostem, jak vytrvat, když se jim nedaří a jak si vzájemně pomáhat v rodině i mezi přáteli. Tato kouzelná zvířátka jsou nejen legrační a roztomilá, ale také moudrá a odvážná. Jistě se stanou přáteli vašich dětí i vás. V úvodní části knihy se také dozvíte, jakou roli hrála zvířata v šamanských kulturách a lidových tradicích a zároveň dostanete návod, jak s příběhy pracovat, aby rozvíjely dětskou představivost, empatii a porozumění. Jemné meditační a vizualizační techniky, které vám tato kniha rovněž přiblíží, pomáhají dětem, lépe se uvolnit, aby se jim dobře spalo.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzelná zvířátka na dobrou noc - Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění vš do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzelná zvířátka na dobrou noc - Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění vš.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzelná zvířátka na dobrou noc - Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění vš (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzelná zvířátka na dobrou noc - Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění vš bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Kouzelná zvířátka na dobrou noc - Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění vš doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Kouzelná zvířátka na dobrou noc - Příběhy, které přinášejí radost, poučení a porozumění vš