Kouzelné orchideje - Nejkrásnější druhy a hybridy, Správné pěstování a množení

Kód: 2422198

Úplný název:

Kouzelné orchideje - Nejkrásnější druhy a hybridy, Správné pěstování a množení (Erfkamp Joachim):

Autor a popis:

Erfkamp Joachim, Knižní klub, 140 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Exotické, kouzelné, tajemné - žádná jiná skupina rostlin nefascinuje tolik jako právě tento jedinečný druh. Pestrost zářivých barev a rozmanitost tvarů jednotlivých hybridů je ohromující. Přitom jejich pěstování není vůbec tak těžké, jak se obecně předpokládá. Publikace nabízí rady, jak orchideje pěstovat v bytě (ve vitrínách či na okně), pod sklem (v zimní zahradě nebo ve skleníku) či volně v zahradě a uvádí obsažný seznam nejkrásnějších hybridů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzelné orchideje - Nejkrásnější druhy a hybridy, Správné pěstování a množení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzelné orchideje - Nejkrásnější druhy a hybridy, Správné pěstování a množení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzelné orchideje - Nejkrásnější druhy a hybridy, Správné pěstování a množení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzelné orchideje - Nejkrásnější druhy a hybridy, Správné pěstování a množení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzelné orchideje - Nejkrásnější druhy a hybridy, Správné pěstování a množení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Příroda / Kouzelné orchideje - Nejkrásnější druhy a hybridy, Správné pěstování a množení