Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství

Kód: 7370362

Úplný název:

Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství (Michie David): Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství

Autor a popis:

Michie David, Synergie, 304 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
226 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Když vtrhne Rudá armáda do Tibetu, je Tändzin Dordže, novic buddhistického kláštera, pověřen misí, která dá jeho životu skutečný smysl. V nejtemnější hodině své vlasti má překročit strmé štíty Himálají a vynést do bezpečí dva starobylé posvátné texty nevyčíslitelné hodnoty a nedozírného významu. O půl století později se vědec Matt Lester ocitá v podobně zásadní životní situaci. Za nevyjasněných okolností je požádán, aby přenesl svůj výzkum, jehož výsledky mohou změnit svět, z Londýna do Los Angeles.

Dobrodružné příběhy Tändzina a Matta se odehrávají paralelně, vykazují ale zarážející a překvapivá propojení. Tändzinova fyzicky vyčerpávající a odvážná pouť přes Himálaje, při které je mu Rudá armáda neustále v patách, se v mnohém podobá životní cestě Matta Lestera. I Matt musí překonat řadu traumatizujících problémů, jako je vášnivý vztah se snoubenkou Isabellou nebo potíže spojené se strmou profesní kariérou. V momentě, kdy Tändzin i Matt v rámci svých příběhů čelí konečné katastrofě, se jejich osudy náhle propojí nečekaným a překvapivým způsobem, který nás donutí přehodnotit vše, co jsem si o jejich životech do té chvíle mysleli.
David Michie - autor bestselleru Dalajlamova kočka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Kouzelník ze Lhasy - Novic, kvantový fyzik a prastaré tajemství