Kouzelníkova cesta - Dvacet zastavení na cestě k moudrosti

Kód: 2422171

Úplný název:

Kouzelníkova cesta - Dvacet zastavení na cestě k moudrosti (Chopra Deepak):

Autor a popis:

Chopra Deepak, Knižní klub, 184 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Již třicet let přemýšlí autor o moudrosti kouzelníků. Cestoval po jihozápadní Anglii, byl v Glastonbury, vystoupil na horu Tor a viděl pahorek, o kterém se říká, že je místem posledního odpočinku Artuše a jeho rytířů. Nikde však nenašel, co jej vlastně k moudrosti kouzelníků přitahuje.To je hlubší, mystičtější, je to potřeba proměny. Každým rokem narůstalo Choprovo přesvědčení, že v naší době je této znalosti zapotřebí víc než kdykoli dříve. Nyní, v dospělosti, přednáší a píše o tom, jak dosáhnout úplné svobody a naplnění. Teprve nedávno si uvědomil, že vlastně hovoří o alchymii. Současní lidé žijí podle autora ve světě kouzelníků stejně jako minulé generace. Lidé si to však neuvědomují. Přejdou přes silnici a nevšimnou si meče trčícího z kamene na kraji cesty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzelníkova cesta - Dvacet zastavení na cestě k moudrosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzelníkova cesta - Dvacet zastavení na cestě k moudrosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzelníkova cesta - Dvacet zastavení na cestě k moudrosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzelníkova cesta - Dvacet zastavení na cestě k moudrosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzelníkova cesta - Dvacet zastavení na cestě k moudrosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Kouzelníkova cesta - Dvacet zastavení na cestě k moudrosti