Kouzelný míč

Kód: 9064250

Úplný název:

Kouzelný míč (Švandrlík Miloslav, Winter-Neprakta Jiří, Winter-Neprakta Jiří): kreativní komiks

Autor a popis:

Švandrlík Miloslav, Konečný Filip, 104 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
256 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Komiks autorů Jiřího Wintera – Neprakty a Miloslava Švandrlíka, dvou velkých postav československého výtvarného umění a literatury, v nevšední – kreativní podobě.

Příběh o lásce k fotbalu, kdy trenér vlastnoručně ušije pro svůj tým “kouzelný” míč z kůže býčka Arnošta, věrného fanouška klubu Rapid Mrckov, “štiky čtvrté třídy”. Ten je odveden na jatka poté, co obrečí další prohru v řadě, protože borci nejsou ochotni trénovat – do páté třídy přeci již padnout nemohou… Příběh o tom, co vše je člověk ochoten udělat pro slávu svého klubu a také o tom, že nakonec je to stejně vždy jenom o poctivé práci a fotbalové dřině.

Kreativní podoba knihy dává možnost čtenáři nejen přečíst celobarevný příběh a uložit knihu do knihovny, ale vyzkoušet si na vlastní kůži díky černobílé verzi a pracovní skice, jak složitě takový komiks vzniká a co všechno jeho tvorba obnáší.

V humorném příběhu se objeví slavná jména československého i světového fotbalu 70. let minulého století (Josef Masopust, Ivo Viktor, Zdeněk Nehoda, Pelé, Gerd Müller, Helenio Herrera ad.). Rapid Mrckov díky svému Kouzelnému míči změří své síly s pražskými kluby Spartou, Slavií, Duklou, Bohemians a Viktoria Žižkov, do Mrckova je “fotbalovou sekcí” poslán prověřit kvality zázračného týmu Baník Ostrava.

Nahlédnout do Kouzelný míč Nahlédnout do Kouzelný míč

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzelný míč do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzelný míč.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzelný míč (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzelný míč bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzelný míč doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé