Kouzlo spřežení koní / The Magic od Harness / Die Magie der Pferdegespanne

Kód: 9046925

Úplný název:

Kouzlo spřežení koní / The Magic od Harness / Die Magie der Pferdegespanne (Gregor Dalibor, Vítek Milan):

Autor a popis:

Gregor Dalibor, Vítek Milan, Ing. Dalibor Gregor, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
359 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.2.2018 dopoledne. 
 

Jedná se o velkou celobarevnou fotografickou publikaci, jejímž cílem je přiblížit čtenářům
prostřednictvím populárně naučných trojjazyčných textů - čeština, angličtina, němčina - Milana Vítka a fotografií Dalibora Gregora podstatu a krásu koňských spřežení, která jsou nedílnou součástí jezdeckého sportu a chovu koní.

Populárně naučné texty doplňují fotografie dokumentující krásné, dynamické a blízké spojení člověka s přírodou a koňmi. Účelem knihy není obsáhnout vše, co se spřežením souvisí, ani nemá být učebnicí této náročné disciplíny. Avšak věříme, že čtenáře zaujmou tradice, historie spřežení, současný vývoj i pravidla soutěží. Prostřednictvím této knihy bychom rádi probudili zájem veřejnosti nejen o závody spřežení, ale rovněž o rekreační a turistické zážitky, neboť tato oblast využití spřežení zažívá v současné době na celém světě nebývalý rozvoj a stává se velmi populární. Věříme, že přiblížením atmosféry závodů, slavností a přehlídek, díky ukázkám jezdeckých a vozatajských soutěží podpoříme účast diváků na podobných akcích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzlo spřežení koní / The Magic od Harness / Die Magie der Pferdegespanne do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzlo spřežení koní / The Magic od Harness / Die Magie der Pferdegespanne.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzlo spřežení koní / The Magic od Harness / Die Magie der Pferdegespanne (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzlo spřežení koní / The Magic od Harness / Die Magie der Pferdegespanne bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzlo spřežení koní / The Magic od Harness / Die Magie der Pferdegespanne doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Kouzlo spřežení koní / The Magic od Harness / Die Magie der Pferdegespanne