Kouzlo v minutě I

Kód: 1797020

Úplný název:

Kouzlo v minutě I (kol.):

Autor a popis:

Kol., Mikrohračky, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
45 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kouzelnické rekvizity, se kterými ohromíte a pobavíte kamarády, rodiče a třeba i učitele ve škole. Každý sáček obsahuje 1 kouzelnický trik a návod k jeho provedení. Triky z Vás udělají iluzionistu během chvilky. Triky jsou snadné k provedení, ale složité k odhalení. Kouzlo v minutě! Vhodné pro děti od 6 let, ale zabaví se s nimi i dospělí. Skvělý nápad na dárek pro spolužáka, kolegu v práci nebo jen tak pro radost.

Zábavná magie Mac Kinga

Úspěšný kouzelník Mac King Vám v animované podobě předvede spolu s asistentem opičákem Lewisem různá kouzla v minutě. V několika krocích, znázorněných na ilustovaném návodu přibaleném ke každému kouzlu, úspěšně předvede trik každému začínajícímu mágovi. Tyto kouzla se můžete naučit v minutě a výborně se u nich pobaví kouzelník i divák. Na zadní straně je ještě bonusový trik, k jehož předvedení není potřeba zvláštní výbavení, zcela postačí běžné věci, které najdeme jistě všichni doma.
V denom pytlíčku je jedno kouzlo. Celkem je 22 pytlíčku (22 kouzel). Do sáčku není vidět a tak budete překvapení jaké kouzlo je právě v tom Vašem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kouzlo v minutě I do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kouzlo v minutě I.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kouzlo v minutě I (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kouzlo v minutě I bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kouzlo v minutě I doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Stolní hry