Králíci a hlodavci - doma chovaní hlodavci a více než 60 plemen králíků - praktická encykl

Kód: 2550721

Úplný název:

Králíci a hlodavci - doma chovaní hlodavci a více než 60 plemen králíků - praktická encykl (Verhoef - Verhallen Esther): doma chovaní hlodfavci a více než 60 plemen králíku

Autor a popis:

Verhoef-Verhallen Esther, Rebo, 296 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

V této encyklopedii naleznete praktické informace o 60 plemenech králíků a také o méně i více známých doma chovaných hlodavcích. Hovoří se zde o chovných zařízeních, rozmnožování, péči a potravě pro myši domácí, potkany a krysy, různé druhy křečků a pískomilů, morčata, činčily, degu nebo třeba veverky.

Detailně jsou popsány specifické vlastnosti všech těchto zvířecích druhů. Praktická encyklopedie králíků a hlodavců se stane nepostradatelnou příručkou všem milovníkům těchto populárních domácích zvířat.

- barevné fotografie nejrůznějších plemen i barevných variet, které se u hlodavců a králíků chovají
- popisy jednotlivých plemen a druhů - typické vlastnosti, vnější znaky, původ plemene
- průměrné mezinárodní hodnoty pro stavbu těla, délku uší a další vnější znaky
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Králíci a hlodavci - doma chovaní hlodavci a více než 60 plemen králíků - praktická encykl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Králíci a hlodavci - doma chovaní hlodavci a více než 60 plemen králíků - praktická encykl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Králíci a hlodavci - doma chovaní hlodavci a více než 60 plemen králíků - praktická encykl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Králíci a hlodavci - doma chovaní hlodavci a více než 60 plemen králíků - praktická encykl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Králíci a hlodavci - doma chovaní hlodavci a více než 60 plemen králíků - praktická encykl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Králíci a hlodavci - doma chovaní hlodavci a více než 60 plemen králíků - praktická encykl