Audio CD: Králova řeč - CD (čte Miroslav Táborský)

Kód: 5939028

Úplný název:

Audio CD: Králova řeč - CD (čte Miroslav Táborský) (Logue Mark, Conradi Peter): Jak jeden muž zachránil britskou monarchii 8 hodin a 14 minut

Autor a popis:

Logue Mark, Conradi Peter, Mladá Fronta, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Jak jeden muž zachránil britskou monarchii Nesmělý Albert, vévoda z Yorku, je mladší syn britské panovnické rodiny, Lionel Logue zase neortodoxní logoped z Austrálie. V říjnu 1926 tuto nesourodou dvojici svede dohromady vévodovo koktání, které fatálním způsobem poznamenává „Albieho“ veřejné projevy - a výsledkem je jeden z nejpozoruhodnějších příběhů první poloviny 20. století. Australskému terapeutovi se netradičními metodami nejenže podaří královského potomka rychle připravit na významný projev u příležitosti otevření nového australského parlamentu v Canbeře v roce 1927, ale především ho díky další spolupráci připraví na neočekávaný nástup na trůn v roce 1937 i na následné zvládání mimořádně náročných povinností. Kniha Králova řeč vychází z deníku logopeda, který s králem Jiřím VI. navázal přátelský vztah, a přináší fascinující pohled do zákulisí ostrovní monarchie v době, kdy britská říše procházela nejtěžšími okamžiky své moderní historie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Králova řeč - CD (čte Miroslav Táborský) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Králova řeč - CD (čte Miroslav Táborský).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Králova řeč - CD (čte Miroslav Táborský) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Králova řeč - CD (čte Miroslav Táborský) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Králova řeč - CD (čte Miroslav Táborský) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Králova řeč - CD (čte Miroslav Táborský)