Královna a já

Kód: 8715678

Úplný název:

Královna a já (Pelegrýn Václav):

Autor a popis:

Pelegrýn Václav, TeMi CZ, 288 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Bylo nebylo - příběh této knihy se odehrává v dávných časech mýtů a legend, kdy lidé žili v harmonii s nejrůznějšími božstvy a přírodou.
Je to příběh prostý, leč bohatý lidskými vztahy - především erotickými. Na smyšlený Mátový ostrov, nacházející se kdesi ve Středním moři, dopluje loď fénického obchodníka a jeho otroka. Loď posléze odpluje, otrok na ostrově zůstane. Byl prodán, jeho společenské postavení se však zásadně změní, má sloužit ostrovní královně při bohoslužebných obřadech. Jejich náplň ho překvapí, je ryze sexuální, neboť touto formou se na ostrově intenzivně uctívá kult svornosti a plodnosti. Vnucená, byť příjemná rituální povinnost se posléze rozvine ve spontánní milostnou vášeň, avšak není jí dopřáno pokračovat ...
Václav Pelegrýn, autor tohoto příběhu, je rovněž smyšlené jméno, byť jeho nositel skutečně existuje a je věku již zralého. Dosud se publikačně věnoval tématice povětšinou odborné, čerpané z oblasti sociální antropologie, orientalistiky a zahraniční politiky, kde vystupuje pod svým občanským jménem. Aby nemátl ctitele naukové literatury, zvolil pro svůj první velký výlet do žánru beletrie pseudonym.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Královna a já do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Královna a já.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Královna a já (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Královna a já bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Královna a já doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé