Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády

Kód: 7391625

Úplný název:

Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády (kol.): Pametní album k diamantovému výrocí vlády

Autor a popis:

Slovart, 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Před královnou Alžbětou II. jen jediný britský monarcha vládl šedesát let. Diamantové výročí její vlády v roce 2012 bude proto v každém slova smyslu historickou událostí. Oficiální pamětní album mapuje každý rok královnina života od dětství do současnosti a představuje jak nedocenitelného průvodce vlastním výročím, tak obrazový životopis ženy, kterou oslavuje. Zájmy a činnosti Její Výsosti ilustruje na 300 vyobrazení, mezi nimi diamantové šperky, královské odznaky a insignie, dary od rodiny, přátel a hlav států, osobní a oficiální dokumenty, výběr obrázků královniných nádherných šatů a další předměty z královských sbírek. Některé z těchto fotografií jsou zveřejněny poprvé v historii jako součást upomínky na událost, jaká ve světě britské monarchie takřka nemá obdoby.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Královna Alžběta II. - Pamětní album k diamantovému výročí vlády