Královská kuchařka Freddieho Mercuryho - Více než 100 receptů

Kód: 2609028

Úplný název:

Královská kuchařka Freddieho Mercuryho - Více než 100 receptů (Freestone Peter):

Autor a popis:

Freestone Peter, Fénix Film, 232 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
360 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Freddie Mercury byl bohem nadaný zpěvák skupiny Queen, extravagantní jedinec, libující si v okázalosti hudební, módní, ale i kulinářské. Málokdo však ví, co Freddie Mercury rád jedl, pil, a co bylo jeho zamilované jídlo. Jeho celosvětový věhlas zapříčinil, že miliony jeho fanoušků po celém světě vyhledávají vše nepublikované, co se týká jejich idolu. A kniha „Královská kuchařka Freddieho Mercuryho“ je jediná na toto téma, která je zatím napsána. Neudělá však radost jen fanouškům Freddieho Mercuryho, ale i milovníkům gastronomie. Kniha je jedinečné dílo plné oblíbených Freddieho pokrmů, doplněné autentickými fotografiemi a spoustou zajímavých informací o Freddiem i mimo pódium. I když si Freddie mohl dovolit ty nejlepší lahůdky, přesto si rád nechával připravovat jídla skromnější a dostupnější. A kdo jiný by vám o tom mohl vyprávět zasvěceněji, než jeden z jeho nejbližších přátel - osobní asistent Peter Freestone.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Královská kuchařka Freddieho Mercuryho - Více než 100 receptů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Královská kuchařka Freddieho Mercuryho - Více než 100 receptů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Královská kuchařka Freddieho Mercuryho - Více než 100 receptů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Královská kuchařka Freddieho Mercuryho - Více než 100 receptů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Královská kuchařka Freddieho Mercuryho - Více než 100 receptů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Královská kuchařka Freddieho Mercuryho - Více než 100 receptů