Kraniosakrální terapie - Cvičení na odstranění tělesných blokád

Kód: 7336538

Úplný název:

Kraniosakrální terapie - Cvičení na odstranění tělesných blokád (Landeweer Gert Groot): Cvicení na odstranení telesných blokád

Autor a popis:

Landeweer Gert Groot, Fontána, 280 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
332 Kč (478 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

Kraniosakrální terapie je jemnou a zároveň účinnou metodou při problémech se zády, migrénách, při poruchách spánku a při mnoha dalších potížích. Gert Groot Landeweer je v této oblasti renomovaným expertem a nabízí v této knize názorné vylíčení základů kraniosakrální terapie. Ukazuje, jak si můžeme pomoci sami a jak můžeme rychle, snadno a šetrně pomoci svým rodinným příslušníkům s jejich nejrůznějšími zdravotními problémy díky technikám, jež se dají naučit snadno a poměrně rychle. Budeme k tomu potřebovat jen trochu klidu, trpělivosti a ochoty pustit se do toho, naladit se na tělo a způsob jeho fungování. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kraniosakrální terapie - Cvičení na odstranění tělesných blokád do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kraniosakrální terapie - Cvičení na odstranění tělesných blokád.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kraniosakrální terapie - Cvičení na odstranění tělesných blokád (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kraniosakrální terapie - Cvičení na odstranění tělesných blokád bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kraniosakrální terapie - Cvičení na odstranění tělesných blokád doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Kraniosakrální terapie - Cvičení na odstranění tělesných blokád