Krásné vlasy - Tajemství z profesionálních salonů

Kód: 7391497

Úplný název:

Krásné vlasy - Tajemství z profesionálních salonů (Friend Alexandra, Ward Sheridan): Tajemství z profesionálních salonu

Autor a popis:

Friend Alexandra, Ward Sheridan, Slovart, 256 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chcete mít vlasy denně upravené jako ze salonu, ale nikdy to úplně nezvládnete? Kniha Krásné vlasy je vaším kompletním rádcem, který vás naučí nepostradatelné dovednosti, tajemství i triky pro vytváření účesů, jež vám zalichotí, z lesklých, zdravých vlasů. Kniha nabízí fotografické pokyny, které vás krok za krokem provedou nadčasovými technikami pro úpravu krátkých i dlouhých vlasů pánů i dam. Kniha je skutečným klenotem. Přináší tipy na každodenní domácí údržbu a styling, pomůže s výběrem nového slušivého účesu a poskytne rady, jak stylistovi vysvětlit, co chcete. Knihu budete chtít mít neustále na svém kosmetickém stolku. Ukáže vám základní stylistické nástroje a ukáže nejlepší známé techniky. Dozvíte se, jaké nové techniky v rovnání vlasů používají profesionálové v salonu či jak bezpečně použít odbarvovač. Kniha přináší rady pro domácí barvení, kapitolu, která vám poradí, jak dekódovat salonní žargon, ujistí vás, že dostanete přesně tu barvu, po níž toužíte. Při vytváření úžasného nového vzhledu již nikdy neprohrajete!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krásné vlasy - Tajemství z profesionálních salonů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krásné vlasy - Tajemství z profesionálních salonů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krásné vlasy - Tajemství z profesionálních salonů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krásné vlasy - Tajemství z profesionálních salonů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krásné vlasy - Tajemství z profesionálních salonů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Krásné vlasy - Tajemství z profesionálních salonů