Krátké střelné zbraně - Velký průvodce světem pistolí a revolverů

Kód: 7391717

Úplný název:

Krátké střelné zbraně - Velký průvodce světem pistolí a revolverů (Walter John): Velký pruvodce svetem pistolí a revolveru

Autor a popis:

Walter John, SLOVART, 416 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
479 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha přináší výběr více než 350 nejvýznamnějších pistolí a revolverů v dějinách krátkých střelných zbraní. Sleduje jejich vývoj od primitivních ručních děl z 15. století až po moderní pistole a revolvery a vypráví tak i příběh osobních střelných zbraní v dějinách lidstva. Při popisu jednotlivých modelů si všímá i jejich výrobců, kteří změnili běh dějin. Klasické tvary každé zbraně - včetně elegantně jednoduchého Coltu Peacemaker, ikonického Lugeru a charakteristického Mauseru - zprostředkuje zájemcům více než 400 fotografií pořízených speciálně pro tuto knihu. Pro snazší orientaci jsou u každé zbraně uvedeny v tabulce i její technické údaje (typ, ráže, kapacita zásobníku, délka a hmotnost).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krátké střelné zbraně - Velký průvodce světem pistolí a revolverů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krátké střelné zbraně - Velký průvodce světem pistolí a revolverů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krátké střelné zbraně - Velký průvodce světem pistolí a revolverů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krátké střelné zbraně - Velký průvodce světem pistolí a revolverů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krátké střelné zbraně - Velký průvodce světem pistolí a revolverů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Krátké střelné zbraně - Velký průvodce světem pistolí a revolverů