Kreativní inspirace lidovým uměním - Inspirativní tipy, projekty a nápady pro tvorbu ve st

Kód: 7529546

Úplný název:

Kreativní inspirace lidovým uměním - Inspirativní tipy, projekty a nápady pro tvorbu ve st (Waycott Flora):

Autor a popis:

Waycott Flora, Slovart, 144 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 27.5.2018
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kreativní inspirace lidovým uměním, vycházející z kouzelných vzorů, barev a předmětů skandinávského lidového umění, stejně jako časem prověřeného pojetí hygge, nás uvádí do lidové umělecké tvorby, která nám prostřednictvím řady vtipných a pestrých námětů, uměleckých cvičení a projektů ukáže, jak si vytvořit vlastní umělecká díla, předměty, dárky a jak si vyzdobit domov. V této knize čerpáme jak z tradičního, tak současného lidového umění ve Skandinávii. Nepochybně poznáte některé tradiční skandinávské náměty, například koníky z Dalarny a mnoho vzorů s ptáčky, šálky, květinami a dalšími předměty. Jiné projekty odpovídají spíše modernímu pojetí hygge – dánskou koncepci, která zhruba znamená vytvoření pocitu útulnosti a spokojenosti, je obtížné přesně definovat (i vyslovit!). Hygge může představovat horký šálek čaje v mrazivém ránu, večeři při svíčkách ve společnosti rodiny a přátel nebo teplý chundelatý svetr. Výtvarné umění také může odrážet hygge, čemuž se pak říká „hyggellig".
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kreativní inspirace lidovým uměním - Inspirativní tipy, projekty a nápady pro tvorbu ve st do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kreativní inspirace lidovým uměním - Inspirativní tipy, projekty a nápady pro tvorbu ve st.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kreativní inspirace lidovým uměním - Inspirativní tipy, projekty a nápady pro tvorbu ve st (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kreativní inspirace lidovým uměním - Inspirativní tipy, projekty a nápady pro tvorbu ve st bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Kreativní inspirace lidovým uměním - Inspirativní tipy, projekty a nápady pro tvorbu ve st