Kreativní omalovánkové techniky - Inspirace pro jedinečné výsledky

Kód: 2710220

Úplný název:

Kreativní omalovánkové techniky - Inspirace pro jedinečné výsledky (kol.):

Autor a popis:

Kol., Grada, 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Napadlo vás někdy, že by bylo dobré vědět, jak se k sobě barvy hodí? V úvodu knihy je krátký úvod o primárních a sekundárních barvách, o tom, které barvy se k sobě pěkně hodí a které jsou naopak kontrastní. Na následujících stranách najdete vždy námět, jakým způsobem obrázek zpracovat a několik celostránkových omalovánek, kde si postup můžete vyzkoušet. Jsou zde například nápady na využití červených a oranžových tónů, žlutých a zelených barev, spojení modré a fialové, použití komplementárních barev, teplé a studené barvy, využití černobílých vzorů, pokrytí obrázku drobnými vzory a čárami, šrafování, kontrurování jednoduchými linkami, využití proužků, jak do obrázku zapracovat světlo a stín, kudrlinky a oblé tvary, tečkování, tvoření nových barev, vybarvování pomocí drobných kytiček či geometrických tvarů, skandinávské vzory, orientální vzory, indické a africké vzorování. Všechny tyto nápady, které si přímo v knize vyzkoušíte, zvednou vaše obrázky na vyšší úroveň, vaše díla budou vypadat opravdu kreativně a budou inspirací pro ostatní.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kreativní omalovánkové techniky - Inspirace pro jedinečné výsledky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kreativní omalovánkové techniky - Inspirace pro jedinečné výsledky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kreativní omalovánkové techniky - Inspirace pro jedinečné výsledky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kreativní omalovánkové techniky - Inspirace pro jedinečné výsledky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kreativní omalovánkové techniky - Inspirace pro jedinečné výsledky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Antistresové omalovánky

 
Knihkupectví / Volný čas / Antistresové omalovánky / Kreativní omalovánkové techniky - Inspirace pro jedinečné výsledky