Kreslením proti stresu - Antistresové omalovánky pro začátečníky

Kód: 7267559

Úplný název:

Kreslením proti stresu - Antistresové omalovánky pro začátečníky (kol.): Antistresové omalovánky pro zacátecníky

Autor a popis:

Junior, 96 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vítejte ve světě antistresových omalovánek! Zbavte se stresu vybarvováním uklidňujících obrazců. Vybarvování je pomalá, relaxační a meditativní činnost. Myšlenky se vám zpomalí, zklidníte se, zbavíte se stresu a naberete síly na další den.
Tato kolekce nabízí několik stupňů obtížnosti kreslení a vymalovávání od jednoduchých obrazců až po ty složitější s odstíny. Každý z originálních vzorů vám umožní ponořit se do klidu a pohody, které tak často postrádáme během našich uspěchaných dnů. Vybarvováním těchto omalovánek zkombinujete dva aspekty své mysli - soustředěnost a relaxaci. Ty by měly být vždy společné, protože čím jste klidnější, tím lépe váš mozek pracuje. Kreativní kreslení je jeden ze způsobů, jak dosáhnout vnitřní harmonie, duševního růstu a celkově dobrého pocitu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kreslením proti stresu - Antistresové omalovánky pro začátečníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kreslením proti stresu - Antistresové omalovánky pro začátečníky .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kreslením proti stresu - Antistresové omalovánky pro začátečníky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kreslením proti stresu - Antistresové omalovánky pro začátečníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Kreslením proti stresu - Antistresové omalovánky pro začátečníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Kreslením proti stresu - Antistresové omalovánky pro začátečníky