Kreslíme portrét - Jak zobrazit věrnou podobu a charakteristické rysy

Kód: 2560969

Úplný název:

Kreslíme portrét - Jak zobrazit věrnou podobu a charakteristické rysy (Civardi Giovanni): Jak zobrazit vernou podobu a charakteristické rysy

Autor a popis:

Civardi Giovanni, Svojtka&Co., 64 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
47 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Lidská tvář byla vždy v centru uměleckého zájmu. Nezachycuje jen pouhou fyzickou podobu jedinečné osobnosti, ale také odhaluje v širším měřítku osobnost, výraz, myšlenky a emoce. V tomto sešitě, podobně jako v ostatních ze stejné vydavatelské rady, jsme se snažili rozdělit do krátkých kapitol některé ze základních principu kresby portrétu. Doufáme, že vás tato knížka naučí, jak začít s kresbou jakékoli tváře "objektivním" způsobem a realisticky věrohodně, později s čím dál vetší nezávislostí a svobodou osobního stylu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kreslíme portrét - Jak zobrazit věrnou podobu a charakteristické rysy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kreslíme portrét - Jak zobrazit věrnou podobu a charakteristické rysy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kreslíme portrét - Jak zobrazit věrnou podobu a charakteristické rysy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kreslíme portrét - Jak zobrazit věrnou podobu a charakteristické rysy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kreslíme portrét - Jak zobrazit věrnou podobu a charakteristické rysy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Kreslíme portrét - Jak zobrazit věrnou podobu a charakteristické rysy