Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích

Kód: 2560966

Úplný název:

Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích (Civardi Giovanni): Jak zobrazit postavy v bežných situacích

Autor a popis:

Civardi Giovanni, Svojtka&Co., 64 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
47 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Na uměleckých školách, akademiích i v soukromých malířských či sochařských ateliérech byla figurální kresba podle skutečnosti vždy považována za nezbytný základní prvek. V tomto sešitě, podobně jako v ostatních ze stejné vydavatelské rady, jsme se snažili rozdělit do krátkých kapitol některé ze základních principu kresby postavy. Doufáme, že vás tato knížka naučí, jak začít s pozorováním lidského těla tak, aby se pro vás stalo námětem pro procvičování jeho kresby "objektivním" způsobem a realisticky věrohodně, později s čím dál vetší nezávislostí a svobodou osobního stylu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Kreslíme postavu - Jak zobrazit postavy v běžných situacích