Křišťálová koule 10 cm

Kód: 8609996

Úplný název:

Křišťálová koule 10 cm (kol.):

Autor a popis:

Kol., Synergie, 0 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
905 Kč (1 160 Kč)
  / ks  
koupit
 

Křišťálová koule je pravděpodobně nejznámějším symbolem světa věštění a předpovídání budoucnosti. Málokterý televizní dokument o astrologii, magii nebo okultních vědách se obejde bez záběru na tajemnou postavu hledící při svitu svíce do křišťálové koule. Věštění z křišťálu je druhem předpovídání, při kterém je upírán soustředěný pohled na lesklou plochu. Pravděpodobný původ tohoto věštění je spojen se schopností mnohých lidí vidět obrazy na hladině jezera či v mihotajících se plamenech ohně. Křišťálové koule jsou v Evropě známé zhruba od 5. století, ale byly používány již indiánskými kmeny Mayů a Inků, severoamerickými indiány, australskými domorodci a kmeny na Borneu na nové Guineji a na Madagaskaru.

V Evropě upadlo věštění pomocí křišťálové koule na dlouho v zapomnění. Byla to především katolická církev, která prohlašovala zření v křišťálové kouli a vize v ní vznikané a pozorované za nezákonnou mystickou metodu. Proto byla později spojovaná s démonologií a satanismem v období honů na čarodějnice.

Křišťálová koule může být vyrobena z berylu nebo křemene, ale v našich podmínkách je nejlepší dát přednost skleněné - křišťálové kouli. V každém případě by měla být naprosto bez kazů - žádné škrábance ani větší bubliny uvnitř. Křišťálovou kouli byste měli používat pouze Vy sami a nikdo jiný. Umyjte ji v octu a vodě, vyleštěte ji sametem nebo jelenicí a pokud ji nepoužíváte, mějte ji vždy zabalenou. NIKDY JI NEVYSTAVUJTE PŘÍMÉMU SLUNEČNÍMU SVITU.HROZÍ NEBEZPEČÍ POŽÁRU !!! Měsíční světlo je však příznivé.

Tak nemáte chuť to zkusit i Vy??? Myslíme, že v dnešní době krize to není vůbec špatný nápad pokusit se nahlédnout co nás čeká a co nás nemine. Každý kdo ví, co ho čeká ( i když to nejsou příjemné věci ) se umí s budoucností vždy mnohem lépe vypořádat, nežli člověk nepřipravený!!!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Křišťálová koule 10 cm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Křišťálová koule 10 cm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Křišťálová koule 10 cm (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Křišťálová koule 10 cm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Křišťálová koule 10 cm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Křišťálová koule 10 cm