Krize jako šance - Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat

Kód: 8111150

Úplný název:

Krize jako šance - Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat (Tepperwein Kurt):

Autor a popis:

Tepperwein Kurt, Noxi, 296 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
54 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

KRIZE JAKO ŠANCE
Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat
Vystoupit z vlastního popela jako bájný pták Fénix
Krize v sobě mívají něco znepokojivého, často nás dokážou úplně vykolejit. Co bylo v jednu chvíli ještě v pořádku, v tu další o tom už pochybujeme. Místo abychom se novou situací nechali zdolat, měli bychom se spíš chopit šance a prostě nově nastavit „výhybky“.
Autor nás informuje o tom, jak krize vznikají a jak se na nás projevují. Bere přitom v úvahu různé podoby problémů, do nichž se můžeme dostat, jako například ve vztazích, v profesi, vývojové nebo také duchovní krize. Předkládá možnosti řešení jak je úspěšně zvládnout. Teprve poté nad sebou získáme opět kontrolu a jsme schopni jednat, místo abychom pouze „odpovídali“ na podněty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krize jako šance - Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krize jako šance - Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krize jako šance - Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krize jako šance - Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krize jako šance - Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Krize jako šance - Jak řešit krize a napříště se jim vyvarovat