Kříže u cesty

Kód: 7303492

Úplný název:

Kříže u cesty (Deaver Jeffery):

Autor a popis:

Deaver Jeffery, Domino, 450 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
119 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Montereyský poloostrov zaplavil strach. U silnic se začaly objevovat kříže - nikoli ovšem jako pomníčky obětí nehod, ale jako zlověstné znamení z rukou vraha. Co kříž, to jeden člověk, který zemře velmi krutým způsobem jen proto, že vrahovi poskytl přístup k údajům o svém soukromí na internetovém blogu nebo na sociální webové síti.
Složitý případ skončí na stole Kathryn Danceové, agentky z Kalifornského úřadu vyšetřování a odbornice na kinezickou analýzu. Spolu s kolegy sleduje stopy k problémovému teenagerovi Travisi Brighamovi, který při autonehodě zabil dvě středoškolačky a vysloužil si za to ostrou kritiku na populárním blogu. Vše nasvědčuje tomu, že Travis připravuje krutou odplatu pro ty, kteří ho na internetu zostudili - a podle jeho názoru mu tím zničili život.
Kathryn Danceová a její tým čelí nejen Travisovi, který bravurně uniká díky počítačovým znalostem nabytým při hraní síťových online her, ale klacky pod nohy jim hází i místní politici, paranoidní rodiče a v neposlední míře i samotný blogger, který v závěru ohrozí nejen vyšetřování, ale i samotnou Danceovou…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kříže u cesty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kříže u cesty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kříže u cesty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kříže u cesty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kříže u cesty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství