Krizová intervence v kazuistikách

Kód: 2620811

Úplný název:

Krizová intervence v kazuistikách (Brož Filip, Vodáčková Daniela):

Autor a popis:

Brož Filip, Vodáčková Daniela, Portal, 166 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
208 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.3.2018 dopoledne. 
 

První část knihy pomocí příběhů podává základní údaje o krizi a krizové intervenci a na kazuistikách ilustruje základní postupy řešení krizových situací. Druhá část pojednává o jednotlivých typech těchto situací a ukazuje hlavní vodítka pro řešení (na co nezapomenout, s čím a jak pracovat) i řadu kazuistik, které probíraná témata propojují. Kazuistiky pocházejí z oblasti telefonické intervence i z rozhovorů tváří v tvář.

Záměrem knihy není podat vyčerpávající informace o krizové intervenci, ale ukázat praktické příběhy krize, které mohou potkat každého z nás. Každý příběh je originální a neexistuje pro něj jediné řešení. Každý pracovník pracuje jiným způsobem a používá různé metody v různém kontextu. Proto má předkládaný text čtenáře podporovat v hledání dalších cest a vlastních způsobů při krizové práci. Publikace tak zahrnuje i pasáže, které se čtenářem interagují pomocí otázek, úkolů či nedokončených částí.

Bc. Filip Brož absolvoval výcviky v krizové intervenci a pracuje mj. jako arteterapeut a konzultant Linky důvěry. Spolupracuje s časopisem Psychologie Dnes.

PhDr. Daniela Vodáčková je psycholožka, psychoterapeutka a supervizorka, která se 25 let zabývá tématem krizové intervence. Vyučuje na katedře sociální práce FFUK. Je editorkou a spoluautorkou knihy Krizová intervence (Portál, naposledy 2012).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krizová intervence v kazuistikách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krizová intervence v kazuistikách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krizová intervence v kazuistikách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krizová intervence v kazuistikách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krizová intervence v kazuistikách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti