Audio CD: Křižovatka

Kód: 2665102

Úplný název:

Audio CD: Křižovatka (Redlová Lucie):

Autor a popis:

Redlová Lucie, Indies Happy Trails, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Album Křižovatka Redlová, na rozdíl od prvního zcela sólového alba, natočila se svými spoluhráči z kapely Garde. Jedenáct skladeb má uvolněnou, ale přesto rockovou atmosféru, kterou jim vtiskl vynikající americký zpěvák, muzikant a skladatel Tim Eriksen. Ten se ujal hudební produkce alba, jež se natáčelo ve studiu Jámor Ondřeje Ježka. 

Lucie Redlová už na prvním sólovém albu vsadila na zahraničního producenta. Album První, poslední produkoval irský rocker Steve Wall. Tentokrát spolupráce probíhala přes oceán, Tim Eriksen totiž žije v americkém Massachusetts. Pro jednu píseň dokonce složil hudbu.
Název Křižovatka nevybrala Lucie Redlová náhodou. Kromě již zmiňovaného pootočení od folku k rockovějšímu či alternativnějšímu pojetí hudby se na albu protínají i křižovatky životní. Na rozdíl od předešlé desky má album vnitřní textový vývoj. Převážná část alba je výsledkem autorské spolupráce Radka Bzonková (texty) a Lucie Redlová (hudba) a na výsledku je to výrazně znát. Třetí ženou a autorkou zastoupenou na albu je písničkářka Lada Šimíčková, od které Lucie Redlová zhudebnila dva texty. Pouze jediný text pochází od muže, a sice pravidelného spoluautora Redlové, Jakuba Horáka z Nového Boru.


 


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Křižovatka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Křižovatka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Křižovatka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Křižovatka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Křižovatka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Audio CD: Křižovatka