Krizové situace v rodině - Jak pomoci dětem překonat smrt blízkého člověka, nemoc, rozvod

Kód: 2491027

Úplný název:

Krizové situace v rodině - Jak pomoci dětem překonat smrt blízkého člověka, nemoc, rozvod (Colorosová Barbara):

Autor a popis:

Colorosová Barbara, Ikar, 240 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
191 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Citlivě napsaná příručka radí rodičům, jak ulehčit dětem obtížné životní situace, jako jsou rozvod, nemoc nebo smrt v rodině, vážný úraz s trvalými následky, adopce a další. Každá kapitola se zaměřuje na specifický problém, popisuje stadia, jimiž děti procházejí, doporučuje, jak v krizovém období jednat a na co klást důraz. Kniha uvádí konkrétní příklady z praxe a upozorňuje na nejčastější chyby a opomenutí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krizové situace v rodině - Jak pomoci dětem překonat smrt blízkého člověka, nemoc, rozvod do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krizové situace v rodině - Jak pomoci dětem překonat smrt blízkého člověka, nemoc, rozvod .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krizové situace v rodině - Jak pomoci dětem překonat smrt blízkého člověka, nemoc, rozvod (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krizové situace v rodině - Jak pomoci dětem překonat smrt blízkého člověka, nemoc, rozvod bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krizové situace v rodině - Jak pomoci dětem překonat smrt blízkého člověka, nemoc, rozvod doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Krizové situace v rodině - Jak pomoci dětem překonat smrt blízkého člověka, nemoc, rozvod