Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností

Kód: 8709073

Úplný název:

Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností (Sedlák Michal): a známé citáty nebo výroky ceských a svetivých osobností

Autor a popis:

Sedlák Michal, BVD, 68 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bonmoty Miloše Zemana se mezi lidmi těší veliké oblibě. Nakladatelství BVD, po úspěchu první řady filmových křížovek, pro vás připravilo další knihu oblíbených křížovek, jejichž tajenky vám prozradí nejen bonmoty Miloše Zemana, ale i výroky a citáty dalších státníků, známých filozofů, slavných umělců a vědců.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křížovky, hádanky, hry

 
Knihkupectví / Volný čas / Křížovky, hádanky, hry / Křížovky bonmotů Miloše Zemana a známé citáty nebo výroky českých a světových osobností