Kronika rodu Spiderwicků I/1: Klíč k určování kouzelných tvorů

Kód: 2422253

Úplný název:

Kronika rodu Spiderwicků I/1: Klíč k určování kouzelných tvorů (DiTerlizzi Tony, Blacková Holly):

Autor a popis:

DiTerlizzi Tony, Blacková Holly, Knižní klub, 128 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tajemný starý dům, kam se přestěhovali sourozenci Graceovi s maminkou, vypadal jako "deset chatrčí nalepených jedna na druhé. Dům měl několik komínů a celou tu prapodivnost korunoval železný plůtek, který mu trůnil na střeše jako obzvlášť výstřední klobouk." V domě se začnou dít podivné věci. Dvojčata Jared a Simon a jejich starší sestra Mallory tuší, že tu nejsou sami. Potom Jared v podkrovní místnosti bez dveří, kam lze vstoupit jen pomocí výtahu na jídlo, objeví zatuchlý kufr s falešným dnem a v něm knihu se zažloutlými listy a s tajemným názvem: Klíč Arthura Spiderwicka k určování kouzelných tvorů kolem nás. Ano, jejich tušení se potvrdilo! Ve starém domě a jeho okolí se to hemží nejrůznějšími skřítky, šotky a dalšími nadpřirozenými bytostmi. Série knih o dětech, které vstoupily do světa kouzelných tvorů, se setkala s nebývalým zájmem čtenářů v mnoha zemích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kronika rodu Spiderwicků I/1: Klíč k určování kouzelných tvorů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kronika rodu Spiderwicků I/1: Klíč k určování kouzelných tvorů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kronika rodu Spiderwicků I/1: Klíč k určování kouzelných tvorů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kronika rodu Spiderwicků I/1: Klíč k určování kouzelných tvorů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kronika rodu Spiderwicků I/1: Klíč k určování kouzelných tvorů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Kronika rodu Spiderwicků I/1: Klíč k určování kouzelných tvorů