Kronika rodu Spiderwicků I/3: Tajemství tety Lucindy - 2. vydání

Kód: 2422564

Úplný název:

Kronika rodu Spiderwicků I/3: Tajemství tety Lucindy - 2. vydání (DiTerlizzi Tony, Blacková Holly):

Autor a popis:

DiTerlizzi Tony, Blacková Holly, Knižní klub, 128 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jared, Simon a Mallory Graceovi se s maminkou přistěhovali do polorozpadlého domu rodu Spiderwicků a nestačí se divit. Sotva na půdě objeví deník strýčka Arthura, který je plný postřehů o nadpřirozených silách všude kolem nás, překvapí je jejich domácí skřítek Náprstníček. A sotva se vypořádají s bandou skřetů, která si přišla pro strýčkovy zápisky, je na obzoru další malér: kniha je fuč! Co když na ně ti tvorové vyšlou další komando? Sourozenci Graceovi navštíví tetu Lucindu v blázinci a ta je zapřísahá, aby se s nimi nezaplétali, nebo dopadnou jako ona. Jenže copak se dá vystoupit z jedoucího vlaku? Kdo za tím vším stojí? Elfové z tajemné paseky? Neztrácejte kuráž a čtěte dál, ať jste připraveni na nejhorší. Svět tajemných bytostí je blíž, než si myslíte!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kronika rodu Spiderwicků I/3: Tajemství tety Lucindy - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kronika rodu Spiderwicků I/3: Tajemství tety Lucindy - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kronika rodu Spiderwicků I/3: Tajemství tety Lucindy - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kronika rodu Spiderwicků I/3: Tajemství tety Lucindy - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kronika rodu Spiderwicků I/3: Tajemství tety Lucindy - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Kronika rodu Spiderwicků I/3: Tajemství tety Lucindy - 2. vydání