Kronika rodu Spiderwicku I/4: Strom ze železa - 2. vydání

Kód: 2422567

Úplný název:

Kronika rodu Spiderwicku I/4: Strom ze železa - 2. vydání (DiTerlizzi Tony, Blacková Holly):

Autor a popis:

DiTerlizzi Tony, Blacková Holly, Knižní klub, 136 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jaredu, Simonovi & Mallory Graceovým nemuuže jen tak projít, že na pude domu po praprastrýcku Arthurovi vyštrachali tajemný Klíc a zápisky o podivných tvorech i netvorech kolem nás. Protože toho vedí príliš, svet kouzel jim vyhlásil válku, o níž se ale nesmí dovedet maminka! Jenže je težké ututlat, s kým den co den svádejí boj o život. Po setkání s potmešilými skrety a rozzlobenými elfy na ne v tomto díle nejúspešnejšího lonského amerického knižního seriálu pro deti cíhá další malér. Poté co nekdo prímo z budovy školy unesl Mallory, musejí se za ní bráškové vydat nejprve na holcicí záchody a pak do lomu plného trpaslíku. Zákerní pidimužíci by rádi vykovali zbrusu nový svet ze stríbra, medi a železa, kde nebude místo pro lidi - leda zkamenelé, jako to už provedli Mallory. Podarí se chlapcum sestru oživit a uprchnout z podzemí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kronika rodu Spiderwicku I/4: Strom ze železa - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kronika rodu Spiderwicku I/4: Strom ze železa - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kronika rodu Spiderwicku I/4: Strom ze železa - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kronika rodu Spiderwicku I/4: Strom ze železa - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kronika rodu Spiderwicku I/4: Strom ze železa - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Kronika rodu Spiderwicku I/4: Strom ze železa - 2. vydání