Kronika rodu Spiderwicků I/4: Strom ze železa - 2. vydání

Kód: 2422567

Úplný název:

Kronika rodu Spiderwicků I/4: Strom ze železa - 2. vydání (DiTerlizzi Tony, Blacková Holly):

Autor a popis:

DiTerlizzi Tony, Blacková Holly, Knižní klub, 136 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.6.2017 dopoledne. 
 

Jaredu, Simonovi & Mallory Graceovým nemůůže jen tak projít, že na půdě domu po praprastrýčku Arthurovi vyštrachali tajemný Klíč a zápisky o podivných tvorech i netvorech kolem nás. Protože toho vědí příliš, svět kouzel jim vyhlásil válku, o níž se ale nesmí dovědět maminka! Jenže je těžké ututlat, s kým den co den svádějí boj o život. Po setkání s potměšilými skřety a rozzlobenými elfy na ně v tomto díle nejúspěšnějšího loňského amerického knižního seriálu pro děti číhá další malér. Poté co někdo přímo z budovy školy unesl Mallory, musejí se za ní bráškové vydat nejprve na holčičí záchody a pak do lomu plného trpaslíků. Zákeřní pidimužíci by rádi vykovali zbrusu nový svět ze stříbra, mědi a železa, kde nebude místo pro lidi - leda zkamenělé, jako to už provedli Mallory. Podaří se chlapcům sestru oživit a uprchnout z podzemí?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kronika rodu Spiderwicků I/4: Strom ze železa - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kronika rodu Spiderwicků I/4: Strom ze železa - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kronika rodu Spiderwicků I/4: Strom ze železa - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kronika rodu Spiderwicků I/4: Strom ze železa - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kronika rodu Spiderwicků I/4: Strom ze železa - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Kronika rodu Spiderwicků I/4: Strom ze železa - 2. vydání