Kronika rodu Spiderwicků I/5: Mulgarath se zlobí - 2. vydání

Kód: 2422568

Úplný název:

Kronika rodu Spiderwicků I/5: Mulgarath se zlobí - 2. vydání (DiTerlizzi Tony, Blacková Holly):

Autor a popis:

DiTerlizzi Tony, Blacková Holly, Knižní klub, 168 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
135 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Došlo na nejhorší. Dům rodu Spiderwicků je naruby, praprastrýčkova knihovna na cimprcampr a paní Graceová, která celou dobu o válce svých dětí s nadpřirozenými bytostmi nic netušila, je pryč. V koutě se ustrašeně krčí domácí skřítek Náprstníček, který Jareda, Simona a Mallory už na samém počátku seriálu varoval, že přijde pohroma. Obr Mulgarath, který dal v minulém díle pobít trpaslíky a ze smetiště obklopeného skřety chce ovládnout svět lidí, šikuje draky na závěrečnou zteč! Co teď? Nezapomněly děti na poslední trumf? Gryf? Tatínek? Nechte se překvapit! Zrůda se už možná raduje z jisté výhry, ale uvidíme, kdo se bude smát naposled a taky se při tom nasvačí. Nejúspěšnější americký knižní seriál pro děti roku 2004 jde do finiše, takže držme Graceovým pěsti, aby to všechno dopadlo jaksepatří.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kronika rodu Spiderwicků I/5: Mulgarath se zlobí - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kronika rodu Spiderwicků I/5: Mulgarath se zlobí - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kronika rodu Spiderwicků I/5: Mulgarath se zlobí - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kronika rodu Spiderwicků I/5: Mulgarath se zlobí - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kronika rodu Spiderwicků I/5: Mulgarath se zlobí - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Kronika rodu Spiderwicků I/5: Mulgarath se zlobí - 2. vydání