Kroniky Anunnaků - Obsahuje dosud nezveřejněné materiály

Kód: 7336838

Úplný název:

Kroniky Anunnaků - Obsahuje dosud nezveřejněné materiály (Sitchin Zecharia): Obsahuje dosud nezveřejněné materiály

Autor a popis:

Sitchin Zecharia, Fontána, 406 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
304 Kč (388 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2018 dopoledne. 
 

Co kdyby příběhy ze Starého zákona a dalších starověkých písemností, například ze Sumeru, Babylonie, Egypta a Řecka, nebyly pouhými mýty nebo alegoriemi, ale záznamy skutečných historických událostí? Zecharia Sitchin (1920-2010), pověstný svou schopností číst a vykládat starověké sumerské a akkadské hliněné tabulky, se rozhodl brát slova našich nejstarších předků jako fakta a po desetiletích přepečlivého výzkumu prokázal, že odhaluji souvislý příběh o skutečném původu lidstva a civilizace na planetě Zemi. Jeho knižní řada Kroniky Země, která vzbudila široký zájem veřejnosti, ale také ostrou kritiku, začíná knihou Dvanáctá planeta, jež popisuje zrození lidstva po přistání Anunnaků ("těch, kteří přišli z nebe na zemi"), cizích "bohů", kteří stvořili moderního člověka ke svému obrazu a poskytly mu dary v podobě civilizace a rozsáhlých vědomostí.
Zasvěceným pohledem do dlouholetého Sitchinova výzkumu, na němž stojí všechna díla, jako i detailním přehledem jeho teorií je tato kolekce, která obsahuje pečlivě vybrané kapitoly z řady Kroniky Země a také dopisy, články a přednášky, které dosud nikde nebyly zveřejněny. O tom, jak se rodila Dvanáctá planeta, si přečteme v kapitole "Kniha jako příběh". "Náhlý vzestup civilizace pojednává o dávných Sumerech a jejich anunnackých učitelých, oběžnou dráhu Nibiru se zabývá část "UFO", Pyramidy a Dvanáctá planeta", o prehistorii Ameriky se dozvíme v kapitole "Města ztracená a znovu nalezená", zatímco třeba mimozemský původ moderního člověka je předmětem kapitoly "Kosmická spojitost - DNA". Přečteme si nikdy nepublikované dopisy, objevené mezi stohy Sitchinových přednášek a referátů, a také článek, který stál u zrodu knihy Bohové, polobohové a předkové lidí.
Každá část je opatřena úvodem Sitchinovy neteře, který nabízí nezbytný kontext a vhled do Zechariova uceleného díla. Tyto pasáže nám odhalují člověka, který tyto originální teorie zplodil, nadšence a cestovatele známého svým exaktním vědeckým přístupem, suchým humorem a přesným vyjadřováním. Pokud jsou jeho teorie pravdivé, čemuž Sitchin z celého srdce věřil, pak tento výbor obsahuje jedny z nejdůležitějších informací o našem původu i budoucnosti, jaké máme v součastnosti k dispozici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kroniky Anunnaků - Obsahuje dosud nezveřejněné materiály do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kroniky Anunnaků - Obsahuje dosud nezveřejněné materiály.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kroniky Anunnaků - Obsahuje dosud nezveřejněné materiály (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kroniky Anunnaků - Obsahuje dosud nezveřejněné materiály bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kroniky Anunnaků - Obsahuje dosud nezveřejněné materiály doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhady / Kroniky Anunnaků - Obsahuje dosud nezveřejněné materiály