Krutá spravedlnost

Kód: 7033966

Úplný název:

Krutá spravedlnost (Jardine Quintin):

Autor a popis:

Jardine Quintin, Olympia, 223 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
20 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sedmá ze série knih s Ozem BIackstonem se tentokráte točí kolem rodiny hlavního hrdiny, nyní už jednoznačné filmové hvězdy. Dcerka mu odrůstá, s manželkou Susie, jež je nyní vysoce úspěšnou manažerkou gigantické stavební firmy, se stěhuje do nového domu na březích jezera Loch Lomond, a uprostřed natáčení dalšího filmu se těší na příchod druhého potomka. Zdá se, že více si manželé Blackstoneovi ani přát nemohou. Pak však do jejich života zasáhne série událostí, jež jejich na první pohled snovou existenci zcela převrátí naruby.
Když začne systematická kampaň proti Susiině firmě, mění se dosud zdánlivě idylický život v noční můru: je zjevné, že manželé Blackstoneovi a především jejich stavební společnost se stali terčem spiknutí. Oz se úporně snaží odhalit, kdo je onou klíčovou osobou, která v pozadí tahá za nitky - a zcela nepřipraven je konfrontován s lidmi neštítícími se vraždit.
Současně je nucen přiznat si některé velmi nelichotivé skutečnosti u svého dosud tak uctívaného otce, i svou odpovědnost vůči svému dospívajícímu synovci Jonathanovi, který se z lásky k dědečkovi dopustil nešťastné chyby. To vše z kdysi milého mladíka, za něhož se Oz vždycky považoval, učiní muže, který dokáže být i tvrdý a odmítne kapitulovat i za cenu toho, že se v konfrontaci se zlem bude nucen řídit vlastními pravidly. ..
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krutá spravedlnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krutá spravedlnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krutá spravedlnost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krutá spravedlnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krutá spravedlnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Krutá spravedlnost