Krvavé dozvuky války - Konec druhé světové války na českém území

Kód: 2475593

Úplný název:

Krvavé dozvuky války - Konec druhé světové války na českém území (Vlk Václav): Konec druhé světové války na českém území

Autor a popis:

Vlk Václav, Grada, 272 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Anotace Kniha populárního autora literatury faktu poutavým způsobem a na základě dodnes málo známých anebo zcela neznámých faktů (a to včetně dobových černobílých fotografií) ukazuje čtenáři tehdejší dění, jež mu bylo a dodnes bohužel je často předkládáno ve zkreslené podobě. Publikace se kladně vymyká svým pojetím - důrazem na fakta, byť jsou někdy až příliš drsná, a objasňováním příčin a následků tehdejších dějů. Autor čtenářům nejprve představuje Ohnivou předehru osvobození, věnuje se málo známým koncentračním táborům na českém území, transportům a pochodům smrti a nevynechává ani takzvaný Masakr v Ústí, který se odehrál 31. 7. 1945.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Krvavé dozvuky války - Konec druhé světové války na českém území do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Krvavé dozvuky války - Konec druhé světové války na českém území .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Krvavé dozvuky války - Konec druhé světové války na českém území (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Krvavé dozvuky války - Konec druhé světové války na českém území bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Krvavé dozvuky války - Konec druhé světové války na českém území doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Krvavé dozvuky války - Konec druhé světové války na českém území