Kterak Západ zbloudil - 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás

Kód: 2002500

Úplný název:

Kterak Západ zbloudil - 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás (Moyová Dambisa): 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás cekají

Autor a popis:

Moyová Dambisa, Academia, 236 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Výstižná a čtivá zpráva o současném úpadku hospodářské nadvlády Západu. Jak kvůli chybné hospodářské politice v uplynulých padesáti letech nejvyspělejší a nejbohatší státy světa promarnily své dominantní postavení? Podle ekonomky D. Moyové jsou příčiny hospodářského úpadku tři: za prvé západní svět většinu kapitálu investoval špatně, za druhé pracovní síla na Západě příliš zdražila a za třetí se začala snižovat produktivita obecně. Základním rysem naší společnosti už není inovace a progresivní myšlení. Místo toho jsme krátkozraká a lhostejná civilizace, které nejvíc záleží na spotřebě. Jaká opatření je třeba přijmout? Moyová ve své knize nabízí řešení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kterak Západ zbloudil - 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kterak Západ zbloudil - 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kterak Západ zbloudil - 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kterak Západ zbloudil - 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kterak Západ zbloudil - 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Kterak Západ zbloudil - 50 let ekonomického bláznovství a neúsporná rozhodnutí, která nás