Kubula a Kuba Kubikula - s ilustracemi Ondřeje Sekory (POŠKOZENÉ DESKY)

Kód: 87754360

Úplný název:

Kubula a Kuba Kubikula - s ilustracemi Ondřeje Sekory (POŠKOZENÉ DESKY) (Vančura Vladislav):

Autor a popis:

Vančura Vladislav, Malý princ, 96 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
29 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Roztomilá pohádka v krásném jazyce o zimě, strachu, blechách v kožíšku a velikém přátelství, patří již mezi klasiku české literatury pro děti. Ani po letech od prvního vydání neztratila nic ze svého kouzla, osobitosti a vtipu. Připomeňme si jen, že vypráví o medvědáři Kubovi, jenž chodil po světě se svým nezbedným a mlsným medvědem Kubulou. Chtěl jej trochu ukáznit, a tak si vymyslel dobrácké medvědí strašidlo Barbuchu, aby mu pomohlo Kubulu zkrotit. A zde náš příběh začíná… Tato legendární, stále živá a půvabná knížka vychází k 70. výročí tragické smrti významného českého spisovatele, dramatika, filmového režiséra, který byl v roce 1942 popraven za heydrichiády. Nakladatelství Malý princ získalo výhradní práva k vydání této roztomilé knihy s původními ilustracemi jednoho z nejoblíbenějších výtvarníků 20. století – Ondřeje Sekory. Čtenář tedy dostane knihu v originální podobě, tak jak vyšla při svém prvním vydání v roce 1931 a vzhledem k tomu, že naposledy byla takto vydána v roce 1952, bude to pro většinu čtenářů zcela unikátní setkání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kubula a Kuba Kubikula - s ilustracemi Ondřeje Sekory (POŠKOZENÉ DESKY) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kubula a Kuba Kubikula - s ilustracemi Ondřeje Sekory (POŠKOZENÉ DESKY).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kubula a Kuba Kubikula - s ilustracemi Ondřeje Sekory (POŠKOZENÉ DESKY) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kubula a Kuba Kubikula - s ilustracemi Ondřeje Sekory (POŠKOZENÉ DESKY) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kubula a Kuba Kubikula - s ilustracemi Ondřeje Sekory (POŠKOZENÉ DESKY) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Kubula a Kuba Kubikula - s ilustracemi Ondřeje Sekory (POŠKOZENÉ DESKY)