Kuchařka - Nejlepší recepty

Kód: 7322083

Úplný název:

Kuchařka - Nejlepší recepty (Doležalová Alena): 2850 vybraných receptu - studená a teplá kuchyne, moucníky, dezerty, nápoje, ...

Autor a popis:

Doležalová Alena, Dona, 390 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha přináší 2850 receptů pro přípravu nejrůznějších pokrmů - od předkrmů, studené kuchyně, přes polévky, speciality teplé kuchyně, až po moučníky, nápoje, či rady pro konzervování. K záměru vydat tak rozsáhlý soubor osvědčených a vyzkoušených receptů vydavatelství přivedl zájem čtenářů o soubornou "velkou kuchařku z DONY", která by obsahovala výběr toho nejlepšího, co v dlouhé řadě kuchařek vydaných nakladatelstvím vyšlo.
Při sestavování obsahu tak vznikl originální a zcela původní soubor kuchařských předpisů, které jsou dobře použitelné v každé kuchyni. Mohou se zde inspirovat začínající hospodyňky i pokročilí a zkušení kuchaři.
Pilířem publikace staly recepty mistra kuchaře Zdeňka Roubínka, který po léta pracoval jako šéfkuchař v oblasti studené i teplé kuchyně. Stejné je to i s recepty Květy Jeništové a Marty Haiklové. I ony jsou na slovo vzaté kuchařky a bez jejich dortů a jiných sladkostí se u nich v rodinách, i v rodinách jejich přátel, neobejdou narozeniny, svatby či jiné slavnostní příležitosti. O zkušenosti s moderními technologiemi v kuchyni se zase dělí neméně zkušená autorka mnoha kuchařek Jarmila Mandžuková, jejíž recepty pro mikrovlnnou troubu měly mimořádný úspěch. Také recepty pro přípravu ryb a zvěřiny autor z velké části posbíral mezi praktiky - v rodinách rybářů a myslivců. Tak bychom mohli ve výčtu samozřejmě ještě dlouze pokračovat. Nelze také opomenout zajímavé recepty z kuchařek populárních hereček Jany Štěpánkové a Pavlíny Filipovské.
Tato kuchařka se prostě snaží přinést to nejlepší, co v receptech naší kuchyně můžeme nalézt.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kuchařka - Nejlepší recepty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kuchařka - Nejlepší recepty .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kuchařka - Nejlepší recepty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kuchařka - Nejlepší recepty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kuchařka - Nejlepší recepty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Kuchařka - Nejlepší recepty