Kuchařka pro mladé muže aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůs

Kód: 7234751

Úplný název:

Kuchařka pro mladé muže aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůs (Seeman Nicole): aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kucharských zkušeností zapusobit na dívku

Autor a popis:

Seeman Nicole, Rebo, 160 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
13 Kč (19 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha nabízí přes 50 snadných, moderních a mimořádně jednoduchých receptů, s nimiž obstáli v očích dívek i úplní začátečníci. Takže - s odvahou do toho!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kuchařka pro mladé muže aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůs do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kuchařka pro mladé muže aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůs.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kuchařka pro mladé muže aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůs (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kuchařka pro mladé muže aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůs bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kuchařka pro mladé muže aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůs doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Kuchařka pro mladé muže aneb Jak s minimem špinavého nádobí a kuchařských zkušeností zapůs