Kulturně-historická encyklopedie českého Slezska a severovýchodní Moravy

Kód: 7464385

Úplný název:

Kulturně-historická encyklopedie českého Slezska a severovýchodní Moravy (Urbanová Svatava):

Autor a popis:

Myška Milan, Dokoupil Lumír, Svoboda Jiří, UNIVERISTAS OSTRAVIENSIS, 1152 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
785 Kč (750 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ústav pro regionální studia Filozofické fakulty Ostravské univerzity v Ostravě vydal Kulturně-historickou encyklopedii českého Slezska a severovýchodní Moravy (s vročením 2013) jako grantový projekt dotačního programu Moravskoslezského kraje s názvem Podpora vědy a výzkumu v Moravskoslezském kraji 2012, na návrh Ostravské univerzity. Tým pracoval pod vedením ředitelky Ústavu pro regionální studia prof. Svatavy Urbanové a předkládá veřejnosti unikátní dvousvazkový soubor, který spolu s obrazovým CD s 1475 vyobrazeními může napomoci odborníkům i širší veřejnosti při první orientaci v poměrně složité problematice. Čtenáři stačí zvolit klíčové slovo nebo problém a pomocí výkladových a doplňujících hesel se dobere k podstatě. Najdete zde hesla souhrnná, hesla institucí, událostí, pojmů, lokalit (zejména měst), osobností, časopisů, sdružení atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kulturně-historická encyklopedie českého Slezska a severovýchodní Moravy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kulturně-historická encyklopedie českého Slezska a severovýchodní Moravy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kulturně-historická encyklopedie českého Slezska a severovýchodní Moravy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kulturně-historická encyklopedie českého Slezska a severovýchodní Moravy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kulturně-historická encyklopedie českého Slezska a severovýchodní Moravy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro VŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro VŠ / Kulturně-historická encyklopedie českého Slezska a severovýchodní Moravy