Kulturní, duchovní a etické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti

Kód: 8681834

Úplný název:

Kulturní, duchovní a etické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti (Nykl Hanuš):

Autor a popis:

Nykl Hanuš, Pavel Mervart, 352 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
196 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Představit ruskou kulturu jako pestrou mozaiku různých přístupů a dílčích témat je hlavním cílem sborníku Kulturní, duchovní a etnické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti. Antropologie, filosofie, historie, kulturologie, literární věda, religionistika, teologie jsou pojímány jako různé přístupy k problematice Ruska, jeho duchovním kořenům a kontextům. Pluralita autorských hlasů vytváří polyfonii názorů a rozšiřuje spektrum běžného bádání o Rusku jak směrem horizontálním, tak vertikálním. V různorodosti je však i jednota založená na potřebě nového, neotřelého pohledu na ruské dějiny, kulturu a duchovnost, která se má stát badatelskou výzvou nového tisíciletí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kulturní, duchovní a etické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kulturní, duchovní a etické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kulturní, duchovní a etické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kulturní, duchovní a etické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kulturní, duchovní a etické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náboženství

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Náboženství / Kulturní, duchovní a etické kořeny Ruska: vlivy a souvislosti