Kurz dobré nálady

Kód: 2621014

Úplný název:

Kurz dobré nálady (Peterková Michaela): Lépe zvládejte emocní propady a výkyvy

Autor a popis:

Peterková Michaela, Drobný Libor, Portal, 120 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
193 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Mizerná nálada, „depka“, deprese. Snad každý ví, o čem je řeč, čím dál víc lidí však emoční výkyvy zvládá obtížně. Trvá-li pokles nálady, nezájem o cokoli, únava a skleslost příliš dlouho nebo k němu dochází pravidelně a ve větší intenzitě, je na čase s tím něco dělat. Pomoci může i tato kniha.

14denní knižní kurz dobré nálady je pokračováním série tréninků duševního zdraví a zaměřuje se tentokrát na depresivní pocity a skleslost. Odlehčenou formou nabízí autorka poznatky z bohaté terapeutické praxe, vyzývá čtenáře k práci na sobě a poskytuje mu k tomu vhodné postupy, tipy a podněty. Kurz vychází z kognitivně-behaviorální terapie.

Kurz je rozdělen do 14 částí, „DNŮ“, které směřují čtenáře k hlubšímu sebepoznání, poskytují mu cenné informace a dávají mu příležitost osvojit si postupy ke zvládání emočních výkyvů, nalezení a udržování citové rovnováhy. PhDr. Michaela Peterková je psycholožka se soukromou psychodiagnostickou, poradenskou a hypnoterapeutickou praxí, zabývá se tvorbou testovacích a výukových počítačových programů. Je autorkou knih Kurz duševní rovnováhy (Portál, 2014) a Kurz zdravého sebevědomí (2015).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Kurz dobré nálady do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Kurz dobré nálady.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Kurz dobré nálady (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Kurz dobré nálady bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Kurz dobré nálady doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti